אירועים

גליל מערבי - מסלולי טיול

כיסרא

כיסרא

טיול בכפר כיסרא מומלץ לעשות בשני מעגלים. המעגל הראשון משלב מסלול הליכה בטבע והשני מסלול טיול בגרעין הכפר העתיק.

מתלול צורים ורמת תפן

מתלול צורים ורמת תפן

החוויה מתחילה בעליה בכביש מתלול צורים. הכביש מטפס על מצוק מתלול צורים - גבולה הדרומי של רמת תפן והגליל העליון . מצוק זה המתנשא לגובה של כ- 600 מ’, מעל בקעת בית הכרם, קיבל את שמו בשל תלילותו הרבה.

ריחניה

ריחניה

כבר מהכניסה אל הכפר ריחניה מרגישים בשקט והשלווה השורים במקום. הבתים הנאים והחצרות המטופחות כמו לוקחות אותנו אל כפר אירופאי מנומנם..

יום סיורים בעכו

יום סיורים בעכו

מוזיאון אתנוגרפי "אוצרות בחומה" . מצודת הרובע ההוספיטלרית (אולמות האבירים). החמאם התורכי – חווית סיפורו של הבלן האחרון . מוזיאון עוקשי – מוזיאון לאמנות מודרנית ע"ש שלום עוקשי . ביקור בבית כנסת הרמח"ל - בית כנסת עתיק בעיר העתיקה.

הר עצמון ותל יודפת

הר עצמון ותל יודפת

טיול לתל יודפת והר עצמון משלב את הייחודיות הזו בצורה מצוינת. סיפור המרד הגדול ותצפית הנופית מים לים על פסגת הר עצמון  יוצרים סיבה מצוינת להעמיס את האופניים על הרכב ולהגיע לגליל.
המסלול מתאים לרוכבים מיומנים, דרגת הקושי הפיזי והטכני בינונית

סאלמה - היכרות עם התרבות הבדואית

סאלמה - היכרות עם התרבות הבדואית

לרגל פסטיבל הזית - מפגש באלדיוואן - מרכז האירוח הבדואי סקירה קצרה אודות אורחות החיים הבדואיים, טיול במסיק הזיתים ובמטעים אירוח בדואי כמיטב במסורת עם הרצאה וסדנאות על התרבות הבדואית

סמיע

סמיע

הסיור בכפר סמיע, נוגע במאבק שבין ישן לחדש. בתי אבן עתיקים בני מאה שנה ויותר נושקים לחווילות מהודרות. למעשה, זהו איננו מאבק, זהו חיבוק של בתי הבטון החדשים את בתי האבן העתיקים.

מחוף לחוף

מחוף לחוף

קו החוף של הגליל המערבי הוא בין היפים ביותר בארץ. מחופי ים חוליים רכים וזהובים ועד מפרצים סלעיים שהגלים מתנפצים עליהם בעוצמה ומתיזים לכל עבר. בשעות הבוקר המוקדמות אפשר לפגוש את הדייגים, ולקראת שקיעה זוגות חבוקים.

כאוכב: נוף, פסלי שלום ומוריד גשם

כאוכב: נוף, פסלי שלום ומוריד גשם

כאוכב, כפר ערבי נאה היושב במורדות המערביים של גוש שגב. טיול המתחיל בטיילת פסלי השלום מול נופי עמק זבולון והמפרץ ומשם אל קברו של השייח’ מוריד הגשם. לסיום טבילה בעיינות אבליים.

שבי ציון קצת מהמקום וקצת מהסביבה

שבי ציון קצת מהמקום וקצת מהסביבה

שבי ציון הוא מושב שיתופי סמוך לנהריה, שיש בו מסתבר, כמה פינות חמד ומקומות ששווים ביקור.
הטיול בשבי ציון נושק למים ולתחומי המושב. המהדרים שבכם, יוכלו לצאת קצת ממרחבי השטח האורבני הכפרי אל פינת חמד נוספת המסתתרת בסביבה.

1234


 
סגור חלון